Sieťový inžinier

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti elektrotechnického priemyslu hľadáme Sieťového inžiniera, ktorého bude napĺňať:
• starať sa o údržbu a optimalizáciu jestvujúcich sieťových technológii a služieb.
• vytvárať a budovať ekonomicky a technologicky primerané sieťové riešenia.
• správa projektov z hľadiska sieťovej infraštruktúry a zabezpečenie potrebných zdrojov pre ich úspešné a včasné dokončenie . Ale aj schopnosť podporiť projekty z iných oblastí IT.
• výskum a analýza dostupných sieťových technológií a ich objektívne hodnotenie.
• vykonávanie všeobecných kontrol v oblasti IT, pracovných a právnych pravidiel spoločnosti a ich neustále zlepšovanie.
• pomoc a podpora tímu.

Ponúkame Vám:
• Prácu v mladom a profesionálnom tíme pre stabilnú spoločnosť
• Konkurenčné platové ohodnotenie
• Dôraz na osobnostný a odborný rast prostredníctvom vzdelávacieho programu
• Nadštandardný systém benefitov

Našli ste sa v našej ponuke? Výborne, v tom prípade zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na adresu [email protected]. Nenašli? Nevadí! Odporučte tento inzerát priateľom a známym.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektrotechnického priemyslu s bohatými skúsenosťami na slovenskom a zahraničnom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, alebo príbuzný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

Mali by ste mať:
• Minimálne 5 rokov skúseností v oblasti sieťovej infraštruktúry.
• Certifikácie z oblasti sieťových technológii, ako napríklad CCNA, CCNP sú výraznou výhodou, ako aj certifikácie z iných v oblasti IT infraštruktúry a zabezpečenia.
• Skúsenosti so systémami: Windows Server a Red Hat alebo SUSE Linux sú vítané.
• Skúsenosti v oblasti sietí: prepínače, routery, rozbočovače, servery, káble, stojany, firewally, LAN, WLAN, WAN, TCP / IP, DNS, UDP, latencia, QoS (dátový tok) ), OSPF (Open Shortest Path), NHRP (Next Hop Resolution), HSRP (Hot Standby Router Protocol), sieťové ACL, ATM (asynchrónne prenosy), PPP (Point-to-Point), MPLS (Multiprotocol Label Switching) (alebo inú technológiu optimalizácie WAN), F5 (alebo inú technológiu vyvažovania zaťaženia), Wireshark atď.
• Dobrú hovorovú a písomnú znalosť anglického jazyka.
• Záujem pracovať v tíme.

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3188208  Dátum zverejnenia: 14.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodu