Manažér technických projektov

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti elektrotechnického priemyslu hľadáme Manažéra technických projektov so skúsenosťou s:
• plánovaním a vedením projektov pre vývoj nových produktov
• koordináciou aktivít technického tímu
•koordinácia tímu s prihliadnutím na priority spoločnosti
• vývoj, optimalizácia a realizácia pracovných postupov pri návrhu ESD štruktúr a ich uvedení do výroby
• zdokonaľovanie tzv Latch-Up imunity rozličných technológií pre výrobu integrovaných obvodov
• koordinácia výroby ESD a Latch-Up testovacích štruktúr

Ponúkame Vám:
• Prácu v stabilnom a profesionálnom tíme
• Konkurenčné platové ohodnotenie
• Dôraz na osobnostný a odborný rast prostredníctvom individuálneho vzdelávacieho programu
• Nadštandardný systém benefitov
• Príspevok na dochádzanie/ presťahovanie sa

Našli ste sa v našej ponuke? Výborne, v tom prípade zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na adresu praca@europlanit.sk. Nenašli? Nevadí! Odporučte tento inzerát priateľom a známym.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektrotechnického priemyslu s bohatými skúsenosťami na slovenskom a zahraničnom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Mali by ste mať:
• Skúsenosť s vedením technických projektov
• Skúsenosť s vedením tímu
• Výborné organizačné schopnosti
• Plynulá znalosť anglického jazyka
• Orientácia v elektrotechnickom priemysle je nutnosť
• Precíznosť
• Excelentné komunikačné schopnosti
• Orientácia na prácu v teame
• Logické a analytické myslenie

Dutch personal agency providing complex services on the labour market. Company is acting from year 2000 on Holland and German market and in year 2008 opened a branch in Slovakia

Company is the holder of mediation work licence.
(AA/2009/43600/14200/OISS)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Euro Planit s. r. o.
Šafárikovo nám. 4
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Matušková
Tel.: +421 918 115 608
E-mail: poslať životopis
ID: 3149616   Dátum zverejnenia: 7.11.2017