Kontrolór výroby

EURO-METALL spol.s.r.o.

Miesto práce
Vápenická 26, Prievidza-Priemyselný obvod
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-spracovanie nemeckých cenových ponúk a objednávok
-riadenie výroby
-analýza problémov vo výrobnom procese a navrhovanie riešení
-čítanie technických výkresov a príprava podkladov pre výrobu
-koordinácia práce medzi oddeleniami
-orientácia vo výkresovej dokumentácii
-zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu

pracovné zázemie stabilnej spoločnosti
tím skúsených a príjemných kolegov
pracovný odev
stravovanie vo firme
dochádzková odmena
13. plat

Pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov. Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a Váš záujem, úspešných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

A

Počet rokov praxe

5

prax v riadení výroby
nemecký jazyk
práca v AutoCade výhodou

Firma Euro-Metall bola založená 29. Septembra 1995 zapísaním do obchodného registra a disponuje vlastnými výrobnými, skladovými a administratívnymi priestormi.Zaoberáme sa:
zámočníckou výrobou,
kováčskou výrobou,
zváracími prácami,
konštrukciami,
kovoobrábaním - sústružením,
frézovaním na CNC strojoch,
pálením - delením materiálu na laserovom automate s presnosťou 0,10 mm.
Našou hlavnou činnosťou je výroba kovaných a nerezových polotovarov, ktoré sa zvárajú alebo skladajú do rôznych dielcov, zábradlí a mreží. Väčšinu našej produkcie vyvážame do zahraničia. Pre našich zákazníkov na mieru zhotovujeme kované alebo nerezové brány, zábradlia, ploty, mreže v najvyššej kvalite.
ID: 3415254  Dátum zverejnenia: 8.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 + odmeny