Sadrokartonisti, Rakúsko

Euro Labora s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
13,6 EUR/hod.od 13,60 EUR/hod. Základná mzda na základe kolektívnych dohôd v stavebníctve je 13,60 na hodinu brutto. Za každý odpracovaný deň máte nárok na diéty vo výške 26,40€. Podľa platnej legislatívy máte nárok aj na 13. a 14. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v Rakúsku pre sadrokartonistov na rôznych projektoch .
Práca je v rôznych častiach Rakúska. Ponúkame dlhodobú spoluprácu. Práca vhodná aj pre partie, stačí, ak jeden z partie ovláda nemecký jazyk.

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu
Dlhodobá práca
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
Nárok na 13. a 14. plat
Podpora od nášho tímu

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám prosím pošlite Váš životopis, najlepšie aj s fotografiou, a výučný list na našu e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre overených klientov z Rakúska, Nemecka a Holandska. Ponúkame a zároveň očakávame serióznu a dlhodobú spoluprácu založenú na vzájomnej dôvere.
ID: 4339449  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 13,6 EUR/hod.