Obsluha CNC stroja/ sústružník do Nemecka, bez znalosti jazyka

EURO LABORA, s. r. o.

Miesto práce
Northeim, Nemecko
Termín nástupu
od 14.09.2020
Mzdové podmienky (brutto)
10,15 EUR/hod.plus diéty 20,00 €/ deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň: obsluha CNC sústruhov, výmena nástrojov, korekcie, sériová výroba dielov pre automobilový priemysel

práca na nemeckú pracovnú zmluvu, podpora od nášho tímu, nevyžadujeme znalosť nemeckého jazyka. Ubytovanie zabezpečí zamestnávateľ, zamestnancovi sa stháva z platu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pre nášho klienta v Nemecku hľadáme vhodných sústružníkov aj bez znalosti nemeckého jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

CNC, obrábač kovov

Vodičský preukaz

B

Vlastný automobil,

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre overených klientov z Rakúska a Nemecka. Ponúkame a zároveň očakávame serióznu a dlhodobú spoluprácu založenú na vzájomnej dôvere.

M. R. Štefánika 167/16
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

ID: 3964448  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 10,15 EUR/hod.