Reagujte bez životopisu

GWH Inštalatér do Rakúska

EURO LABORA, s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
12,94 - 14,41 EUR/hod.vyučený inštalatér - 14,41€ / brutto+ 26,40 € nezdanené diéty za odpracovaný deň a + 15 € príspevok na ubytovanie za odpracovaný deň nevyučený inštalatér - 12,94 + brutto+ 26,40 € nezdanené diéty za odpracovaný deň a + 15 € príspevok na ubytovanie za odpracovaný deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našich rakúskych klientov hľadáme inštalatérov na prácu v novostavbách alebo rekonštrukciách. Ide o rôzne inštalatérske práce po celom Rakúsku. Ponúkame dlhodobú spoluprácu. Práca vhodná aj pre partie, stačí, ak jeden z partie ovláda nemecký jazyk.

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu
Dlhodobá práca
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
Nárok na 13. plat
Podpora od nášho tímu

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám prosím pošlite Váš životopis, najlepšie aj s fotografiou, a výučný list na našu e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pre našich rakúskych klientov hľadáme inštalatérov. Práca je po celom Rakúsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Inštalatér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Vlastný automobil výhodou

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre overených klientov z Rakúska a Nemecka. Ponúkame a zároveň očakávame serióznu a dlhodobú spoluprácu založenú na vzájomnej dôvere.

M. R. Štefánika 167/16
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3912554  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 12,94 EUR/hod.