Kuchár v nádhernom detskom zábavnom parku

EURO CENTRÁL s.r.o.

Miesto práce
Zvonárska, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príprava a výdaj teplých a studených jedál
- zodpovednosť za pripravované jedlá na požadovanej úrovni
- podieľa sa na tvorbe jedálneho lístka a denného menu
- organizácia práce v kuchyni
- kontrolovanie a dodržiavanie technologických postupov HACCP
- pracujem sa krátky/dlhý týždeň (8:00-20:00 hod.)

Príjemná práca v detskom zábavnom parku s moderných a funkčným vybavením.
Ďalej ponúkame:
- priateľské pracovné podmienky
- zaujímavé a stabilné finančné ohodnotenie
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- príspevok zamestnávateľa na stravovanie
- vstupy pre vaše detičky do zábavného parku

Ak Vás naša ponuka práce zaujala a chcete sa stať súčasťou nášho kolektívu, neváhajte nám poslať svoju žiadosť spolu so životopisom na našu e-mailovú adresu: [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0905206527

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár/ka s výučným listom

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tímový hráč
- zmysel pre poriadok
- zodpovednosť
- plánovanie a organizovanie práce
- iniciatívnosť
- kreativita
- prax v gastronómii vítaná
- dávame však príležitosť aj absolventom škôl,
ktorých si radi zaučíme

Jeden z najväčších detských interiérových parkov na Slovensku. Na ploche 1200 m2 sa nachádza množstvo atrakcií pre deti ako napríklad tobogany, trampolíny, šmýkačky, auto dráha a veľa ďalších.
Na svoje si prídu aj väčší zákazníci pri dobrej šálke kávy, belgickej čokoláde alebo kvalitnom jedle.
ID: 3559298  Dátum zverejnenia: 10.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.