Stavbyvedúci s osvedčením pre výkon stavbyvedúceho pozemné stavby

EUBIRAC a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2100 EUR - 2500 EUR/mesiac v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie výstavby a realizácie prác na stavbe podľa harmonogramu výstavby
- koordinácia prác, dodávok a služieb
- koordinácia naviac prác
- podrobné vedenie stavebného denníka
- kontrola kvality a množstva vykonaných prác, riadenie robotníkov
- vedenie kontrolných dní
- zodpovednosť za riadnu kolaudáciu
- fakturácia stavebných výkonov
- komunikácia so subdodávateľmi
- komunikácia s investorom

PLAT NA ŽIVNOSŤ 3.500 EUR

- zázemie stabilnej spoločnosti
- samostatná a zodpovedná práca
- služobné auto
- služobný mobil
- Notebook

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu zasielajte Vaše životopisy spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru na uvedené kontaktné údaje. Mail : [email protected].
Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti EURO-BUILDING, a.s. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

STAVEBNÉ

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- požadujeme odbornú spôsobilosť - OSVEDČENIE pre
výkon činnosti stavbyvedúceho : POZEMNÉ STAVBY
- odbornú prax ako stavbyvedúci minimálne 3 roky
- realizácia projektov financovaných z Eurofondov

Spoločnosť, ktorá na slovenskom stavebnom trhu pôsobí od roku 1994 počas svojej existencie zrealizovala stovky stavebných projektov. Stratégia našej spoločnosti nie je definovaná vyhranenými druhmi stavieb. Práve naopak. Vítame zákazky, ktorých predmetom je tematicky širokospektrálne stavebníctvo, ako sú napríklad novostavby vrátane všetkých technológií, bytové, polyfunkčné a priemyselné objekty.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3251647  Dátum zverejnenia: 7.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2100 EUR - 2500 EUR/mesiac v závislosti od skúseností