Prípravár stavebnej výroby

EURO-BUILDING, a.s.

Miesto práce
Podunajská 23, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vypracovávanie technologických postupov pri výstavbe
- Vypracovávanie podrobných časových, vecných a finančných harmonogramov
- Vypracovávanie objednávok, výber subdodávateľov
- Zodpovednosť za prípravu stavieb, kontrola subdodávok, plnenie výkonov v zmysle Zmluvy o dielo
- Vykonávanie kontroly projektovej dokumentácie, pripomienkovanie projektovej dokumentácie, jej porovnanie s výkazmi - výmer a výrobnými rozpočtami

- Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
- Samostatná a zodpovedná práca
- Práca v mladom, dynamickom kolektíve
- Služobný mobil
- Možnosť bezplatne využívať firemné fitness centrum

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu zasielajte Vaše životopisy spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru na uvedené kontaktné údaje : personalne@eurobuilding.sk. Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti EURO - BUILDING, a.s. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 o ochrane osobných údajov v platnom znení. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

STAVEBNÉ

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
CENKROS plus - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Odborná prax min. 2 roky ako PRÍPRAVÁR STAVEBNEJ VÝROBY
- Znalosti v oblasti projektovej dokumentácie
- Zodpovedný prístup k práci
- Vysoké pracovné nasadenie
- Schopnosť zvládať stres
- Znalosť práce s programom CENKROS výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa stavebníctvom, realizáciou stavieb a ich zmien.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EURO BUILDING, a.s.
Podunajská 23
821 06 Bratislava
ID: 3241133   Dátum zverejnenia: 13.11.2017