Personalistka

EURO-BUILDING, a.s.

Miesto práce
Podunajská 23, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné zabezpečovanie odbornej personalistickej agendy,
- organizácie práce s ľudskými zdrojmi, výberové konania nových pracovníkov,
- agenda spojená s evidenciou pohybu pracovníkov - vypracovávanie pracovných zmlúv, ukončovania pracovných pomerov, dohôd o vykonaní práce,
- korešpondencia s poisťovňami ( prihlášky, odhlášky, prerušenia, absencie, neplatené voľno ),
- výkon koncepčných prác v súlade s dokumentáciou kvality,
- telefonická, emailová komunikácia s uchádzačmi o prácu,
- zodpovednosť za náborový proces výrobných zamestnancov - stavebných robotníkov,
- administratívne spracovanie dokumentov pri nástupe výrobných zamestnancov - stavebných robotníkov,
- zadávanie inzercie voľných pracovných miest,

- zázemie stabilnej spoločnosti,
- samostatná a zodpovedná práca,
- možnosť využívať bezplatne firemné fitness centrum

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú ponuku zasielajte Vaše životopisy spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru na uvedené kontaktné údaje. Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti EURO-BUILDING, a.s. na spracovanie osobných údajov pre účely zaradenie do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitný smer, príp. ekonomický

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

5

- prax v oblasti personalistiky je podmienkou,
- prax vo výrobnej alebo stavebnej spoločnosti je výhodou,
- znalosť Zákonníka práce je podmienkou,
- práca v programe SOFTIP HR výhodou
- práca s dochádzkovým systémom BIOMETRIC Attendance pro W výhodou
- schopnosť samostatne a rýchlo riešiť vzniknuté problémy,
- komunikačné schopnosti,
- schopnosť zvládať stres,
- prispôsobivosť,
- flexibilita

Spoločnosť zaoberajúca sa stavebníctvom, realizáciou stavieb a ich zmien.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EURO BUILDING, a.s.
Podunajská 23
821 06 Bratislava
ID: 3213276   Dátum zverejnenia: 12.10.2017