Manažér pre riadenie projektov

EURO-BUILDING, a.s.

Miesto práce
Dolný Kubín, Poprad, Prešov, Vranov nad Topľou
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovná pozícia vyžaduje koordináciu stavieb v rámci Východného Slovenska,
- systematická kontrola činností na pridelených stavbách
- koordinácia a riadenie činnosti zamestnancov a subdodávateľov na jednotlivých stavbách podľa harmonogramu výstavby a výkazu výmer
- kontrola kvality prác, technologických a pracovných postupov
- vedenie kontrolných dní
- kontrola činnosti stavbyvedúcich
- zodpovednosť za celkový chod pridelených stavieb
- reporting vedeniu spoločnosti

- zázemie stabilnej spoločnosti
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- služobné auto
- služobný mobil, notebook
- samostatná a zodpovedná práca
- HPP na dobu neurčitú

V prípade Vášho záujmu o uvedenú ponuku zasielajte Vaše životopisy spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru na uvedené kontaktné údaje. Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti EURO - BUILDING, a.s. so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení. KONTAKTOVANÍ A POZVANÍ NA OSOBNÉ STRETNUTIE BUDÚ IBA UCHÁDZAČI, KTORÍ BUDÚ ZODPOVEDAŤ KRITÉRIÁM A POŽIADAVKÁM NA UVEDENÚ POZÍCIU.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právne, ekonomické, stavebné, ekonomické, technické, stavebné

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

realizácia stavieb, na obdobnej pozícii
5

POŽADUJEME :
- VŠ vzdelanie II. stupňa, resp. I. stupňa - stavebné, ekonomické, právne
- odbornú prax minimálne 5 rokov v oblasti realizácie stavieb na obdobnej pozícii
- znalosť právnych predpisov v oblasti stavebníctva
- znalosť práce so stavebnou dokumentáciou

- výhodou je znalosť Obchodného zákonníka a Zákona o verejnom obstarávaní
- zodpovedný prístup k riešeniu pracovných problémov
- schopnosť zastupovať záujmy spoločnosti na pracovných stretnutiach, reprezentatívne vystupovanie
- skúsenosti s riadením ľudí
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- samostatnosť
- flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť zvládať stres

Spoločnosť zaoberajúca sa stavebníctvom, realizáciou stavieb a ich zmien.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EURO BUILDING, a.s.
Podunajská 23
821 06 Bratislava
ID: 3212310   Dátum zverejnenia: 11.10.2017