Účtovník/účtovníčka v mladej a dynamickej firme

Eureco, s.r.o.

Miesto práce
Záhradnícka 10, budova NEXT, okres Komárno
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
08.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvládate podvojné účtovníctvo a hľadáte prácu s prispôsobiteľnou pracovnou dobou vo veselom a progresívnom kolektíve, pracujúcom v online sektore? Podieľajte sa s nami na zaujímavých projektoch. Správne účtovanie je rovnako dôležité, ako práca našich programátorov :-)

Vaša náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- vedenie podvojného účtovníctva (znalosť práce s účtovným softvérom MRP výhodou)
- zostavenie daňového priznania k DPH vrátane kontrolného výkazu a súhrnného výkazu k DPH
- kontrola účtov, inventarizácia účtov
- zostavenie účtovnej závierky
- zostavenie daňového priznania k dani z príjmov PO
- komunikácia s klientami
- importy úhrad
Administratívne a ekonomické znalosti:
- podvojné účtovníctvo
- pokladňa
- fakturácia
- počítačové znalosti
- Microsoft Excel
- Microsoft Word

S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať dôverne a podľa platnej legislatívy.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j. možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny. “

- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom malom a dynamickom kolektíve
- možnosť osobného rozvoja
- dobrá nálada a káva zadarmo :-)

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a prípadne motivačný list. Na osobný pohovor pozveme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert

Počet rokov praxe

2

Firma pracujúca v IT a web sektore. Je tvorcom viacerých ojedinelých úspešných online projektov s celosvetovým dosahom a s miliónmi užívateľov na celom svete.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3264253  Dátum zverejnenia: 8.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou