Obluha v zdravom fastfoode (čašník/pokladník)

eugastro s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
NADŠTANDARDNÉ PLATOVÉ PODMIENKY upresnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať k nám do zdravého fast foodu v Auparku Bratislava.

Náplň práce zahŕňa:

- obsluhu zákazníkov pri výdaji jedál
- aktívne predávanie jedál a doplnkového sortimentu zdravej výživy
- práca s pokladňou
- požadujeme preukaz pracovníka v potravinárstve
- práca na plný úväzok

- Zaujímavé NADŠTANDARDNÉ finančné ohodnotenie
- EXTRA finančné ohodnotenie podľa splnených cieľov
- Práca v stabilnom a priateľskom mladom kolektíve
- Miesto v zabehnutej spoločnosti, ktorá vlastní sieť prevádzok rýchleho občerstvenia vo viacerých mestách na Slovensku
- Zamestnanecká strava
- Pitný režim
- Pravidelný plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- flexibilita
- záujem pracovať a učiť sa nové veci
- kolegialita
- priateľskosť a príjemné vystupovanie

eugastro s.r.o. je jedným z najväčších prevádzkovateľov fast-food reštaurácií na Slovensku so svojimi už 140 zamestnancami.
V súčastnosti prevádzkujeme 15 prevádzok v piatich mestách na Slovensku (v Nitre, Banskej Bystrici, Žiline, Bratislave, Trnave a Trenčíne) a neustále expandujeme do nových lokalít.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2039335  Dátum zverejnenia: 22.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: NADŠTANDARDNÉ PLATOVÉ PODMIENKY upresnené na pohovore