Konzultant verejné obstarávanie EÚ fondov

EUFC SK s. r. o.

Miesto práce
Kalnická cesta 8, Levice
Termín nástupu
01.06.2024
Od 1 500 EUR/mesiacjedná sa o základnú zložku mzdy - následná angažovanosť, prax a skúsenosti budujú nadštardartné pracovné a mzdové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Poradenstvo v oblasti dotácií - tvorba prezentácií , dotačných analýz, spravodajov, dokumentov

2. Poradenstvo v oblasti EŠIF a národných zdrojov

3. Riadenie projektových tímov

4. Administratívne riadenie dotačných projektov vo fáze implementácie

5. Aktívna komunikácia s klientami, s riadiacimi a sprostredkovateľskými orgánmi

6. Aktívne vyhľadávanie nových klientov

7. Udržiavanie dlhodobých odborných vzťahov s klientami spoločnosti

- Máš možnosť pracovať s flexibilným pracovným časom a z pohodlia domova v rámci home office.

- Získavaš príležitosť profesionálneho rastu formou platených školení a workshopov.

- Naviažeš kontakty s klientami z podnikateľskej a verejnej správy, čím rozšíriš svoje pracovné možnosti.

- Získavaš vstupné zaškolenie, aby si mohol/a začať s prácou v novej pozícii.

- Pracuješ v tíme, ktorý si navzájom pomáha a podporuje.

- Pracuješ vo vyváženom pracovnom kolektíve, kde sa dbá na tvoje zdravie a pohodu.

- Máš možnosť získať benefity, ako napríklad príspevok na stravu alebo kultúrne aktivity.

- Pracuješ v rýchlo sa rozvíjajúcej oblasti verejného obstarávania EÚ fondov s dlhodobými perspektívami.

- Môžeš sa podieľať na zaujímavých projektoch a získať cenné skúsenosti v oblasti verejného obstarávania.

Hľadáme do našeho tímu obstarávateľa so skúsenosťami a zodpovedným prístupom k práci. Ak sa cítite byť ten správny kandidát pre túto pozíciu, tešíme sa na váš životopis a motivačný list. Možnosť výberu pracovného miesta na pobočke v Nitre.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske , energetické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook Express - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Samostatne organizuješ a plánuješ prácu

- Máš vynikajúce obchodné a komunikačné schopnosti

- Sústreďuješ sa na dosahovanie výsledkov

- Vieš sa učiť nové veci

- Máš prehľad v problematike EÚ fondov a legislatívy

- Vyslovuješ sa kultivovane a jasne

- Máš pružnosť v myslení a vieš improvizovať

- Hľadáš krízové riešenia samostatne a proaktívne

- Odolávaš stresu a si precízny a flexibilný v čase

- Výhodou sú skúsenosti s verejným obstarávaním a znalosť angličtiny

- Tím hľadá mladých a ambicióznych ľudí, ktorí majú chuť sa učiť a rásť.

EUFC SK s.r.o. dlhodobo buduje koncept konzultačnej a poradenskej spoločnosti na najvyššej úrovni so štandardizovanými procesmi, sofistikovanými riešeniami a kvalitnými expertmi v danom segmente.
EUFC SK s.r.o. poskytuje komplexné poradenstvo v oblasti projektového financovania so zameraním na čerpanie grantov z Európskej únie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4619085  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac