Konzultant projektový manažér EÚ fondov

EUFC SK s. r. o.

Miesto práce
Kalnická cesta 8, Levice
Termín nástupu
01.06.2024
1 800 - 2 500 EUR/mesiacjedná sa o základnú zložku mzdy - následná angažovanosť, prax a skúsenosti budujú nadštardartné pracovné a mzdové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Poskytovanie poradenstva v oblasti dotácií, tvorba prezentácií, dotačných analýz, spravodajov, dokumentov.
  • Poskytovanie poradenstva v oblasti EŠIF a národných zdrojov.
  • Vypracovávanie žiadostí o granty z EÚ, alebo iných verejných zdrojov.
  • Riadenie projektových tímov.
  • Administratívne riadenie dotačných projektov vo fáze implementácie.
  • Aktívna komunikácia s klientami, s riadiacimi a sprostredkovateľskými orgánmi.
  • Aktívne vyhľadávanie nových klientov.
  • Udržiavanie dlhodobých odborných vzťahov s klientmi spoločnosti.

Hľadáme mladých a ambicióznych ľudí, ktorí majú skúsenosti v oblasti tvorby dotačných projektov z fondov EU a verejného obstarávania pre projekty financované z fondov EU.

Na tejto pozícii budeš riadiť projektové tímy, poskytovať poradenstvo v oblasti dotácií a vypracúvať žiadosti o granty. Budeš tiež aktívne komunikovať s klientami a sprostredkovateľskými orgánmi a vyhľadávať nových klientov.

Typický deň na tejto pozícii zahŕňa poskytovanie poradenstva klientom, tvorbu prezentácií a dokumentov, riadenie projektových tímov a administratívne riadenie dotačných projektov vo fáze implementácie.

  • Môžeš si prispôsobiť svoj pracovný čas a získať viac času na svoje záujmy s flexibilným pracovným časom.
  • Môžeš sa neustále zlepšovať a rozvíjať svoje zručnosti formou platených školení a workshopov, čím si zabezpečíš svoj profesionálny rast.
  • Môžeš sa stretnúť s klientmi z podnikateľskej a verejnej správy a získať nové cenné skúsenosti v kontakte s nimi.
  • Po vstupe do firmy získavaš vstupné zaškolenie, ktoré ti pomôže rýchlejšie sa zorientovať v práci a zvyknuť si na svoje nové pracovné prostredie.
  • Pracuješ v tíme, ktorý sa navzájom podporuje a pomáha si, čo ti umožňuje efektívne plniť vaše úlohy a získať cenné skúsenosti.
  • Máš možnosť pracovať vo vyváženom pracovnom kolektíve, kde sa dokážeš odreagovať od práce a relaxovať spolu s kolegami.

Ak sa cítite byť ten správny kandidát pre túto pozíciu, tešíme sa na váš životopis a motivačný list. Možnosť práce v pobočke v Nitre.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske , energetické

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizovanie a plánovanie práce,
- komunikácia (jednanie s ľuďmi)
- schopnosť učiť sa nové veci
- schopnosť prekonávať prekážky
- kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
- tímová práca
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- samostatnosť a proaktivita
- vysoká odolnosť voči stresu
- všeobecný prehľad v danej spôsobilosti
- precíznosť a časová flexibilita

EUFC SK s.r.o. dlhodobo buduje koncept konzultačnej a poradenskej spoločnosti na najvyššej úrovni so štandardizovanými procesmi, sofistikovanými riešeniami a kvalitnými expertmi v danom segmente.
EUFC SK s.r.o. poskytuje komplexné poradenstvo v oblasti projektového financovania so zameraním na čerpanie grantov z Európskej únie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4619031  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac