Projektový manažér (Consultant) pre projekty financované z fondov EÚ

EUFC SK s. r. o.

Miesto práce
Kalnická cesta 8, Levice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacOd 900 EUR v závislosti od skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. poradenstvo v oblasti dotácií – tvorba prezentácií, tvorba dotačných analýz, spravodajov, dokumentov;
2. poradenstvo v oblasti EŠIF a národných zdrojov;
3. vypracovanie žiadostí o dotácie a granty z EÚ, alebo z iných verejných zdrojov;
4. administratívne riadenie dotačných projektov vo fáze implementácie;
5. aktívna komunikácia s klientami, riadiacimi a sprostredkovateľskými orgánmi;
6. ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného a senior consultanta.

Flexibilný pracovný čas
Možnosť home office
Možnosť profesionálneho rastu formou platených školení a workshopov
Kontakt s klientami z podnikateľskej a verejnej správy
Vstupné zaškolenie

Informácie o výberovom konaní

Uchádzač absolvuje osobný pohovor v dohodnutom termíne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

1. organizovanie a plánovanie práce;
2. komunikácia (jednanie s ľuďmi);
3. schopnosť učiť sa nové veci;
4. schopnosť prekonávať prekážky;
5. kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa;
6. tímová práca;
7. pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti);
8. samostatnosť a proaktivita;
9. vysoká odolnosť voči stresu;
10. všeobecný prehľad v danej oblasti;
11. precíznosť a časová flexibilita.

EUFC SK s.r.o. dlhodobo buduje koncept konzultačnej a poradenskej spoločnosti na najvyššej úrovni so štandardizovanými procesmi, sofistikovanými riešeniami a kvalitnými expertmi v danom segmente.
EUFC SK s.r.o. poskytuje komplexné poradenstvo v oblasti projektového financovania so zameraním na čerpanie grantov z Európskej únie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3719684  Dátum zverejnenia: 18.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacOd 900 EUR v závislosti od skúseností a praxe