Logo EUCOS SK s.r.o.

Rozpočtár/kalkulant

EUCOS SK s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 400 - 2 200 EUR/mesiacfinálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovávanie cenových ponúk, kalkulácií a výkazov výmer v oblasti pozemných

a inžinierskych stavieb menšieho a väčšieho rozsahu – cenotvorba.

Spracovanie cenových ponúk pre verejné obstarávania (znalosť zákona o verejnom obstarávaní výhodou).

Spracovanie a kontrola výkazov výmer na základe projektovej dokumentácie.

Kontrola a pripomienkovanie projektovej dokumentácie.

Kontrola rozpočtov a cenových ponúk.

V prípade potreby vykonanie obhliadky stavby za účelom zostavenia cenových ponúk.

Príprava, vyhodnocovanie a výber dodávok, materiálov a prác.

Oslovovanie subdodávateľských a dodávateľských firiem a komunikácia s nimi.

Príprava podkladov a harmonogramov do súťaží podľa súťažných podkladov.

Spolupráca s vedúcim projektu - spracovanie súpisov vykonaných prác k fakturácií.

MIESTO výkonu práce:

  • Medzev
  • Košice - Šaca (areál USS KE)
  • Ličartovce

  • notebook, mobil a pracovné vybavenie sú zabezpečené
  • stabilná stavebná spoločnosť ponúka zamestnanie
  • možnosti odborného rastu v špecializovanej oblasti
  • tímová práca v príjemnom prostredí
  • finančné ohodnotenie a časová flexibilita
  • firemné akcie a teambuildingy sú súčasťou práce
  • odmena za hospodárenie a ako benefit možnosť nadčasov grátis :-)
  • občasná možnosť práce z domu
  • doprava na miesto práce zabezpečená firemnými vozidlami
  • iné benefity podľa dohody

Informácie o výberovom konaní

Obsadzujeme 3 voľné pracovné pozície na 3 pracoviskách.
Medzev, Košice - Šaca (areál USS KE), Ličartovce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy
CENKROS plus - Pokročilý
GstarCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti na obdobnej pozícii veľkou výhodou
  • čítanie technickej dokumentácie
  • vedomosti týkajúce sa stavebných materiálov, technologických postupov ako aj súčasných cien na trhu
  • predpoklad osobných zručnosti: samostatnosť, zodpovednosť, technické a analytické myslenie, komunikačné schopnosti, zmysel pre prácu v kolektíve a zmysel pre humor :-)
  • anglický jazyk, iný cudzí jazyk - výhodou, nie podmienkou
  • znalosť programu CENKROS, AutoCAD, GstarCAD - výhodou
  • dobrá znalosť MS Office (Excel, Word)
  • vodičský preukaz výhodou
  • prax v oblasti verejného obstarávania výhodou

Stavebná spoločnosť, ktorá sa zaoberá realizáciou stavieb a rekonštrukciou priemyselných objektov v rámci celej SR.
Spoločnosť EUCOS SK s.r.o. vyrába, dodáva a montuje rôzne skrutkované a zvárané oceľové konštrukcie najmä pre stavebníctvo a priemysel. Výroba konštrukcií je podporovaná podrobnou prípravou, technickou dokumentáciou, statickým posudkom a výrobnou dokumentáciou.
www.eucos.sk

Informácia o spracúvaní osobných údajov uchádzačov o zamestnanie
Pre informačný systém: IS personalistika a mzdy
Informácia o spracúvaní osobných údajov dotknutých osôb podľa §19 a §20 Zákona č.18/2018Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon“) a čl. 13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „nariadenie“)
Cieľom tejto informácie je poskytnúť Vám informácie o tom, aké osobné údaje spracúvame, ako s nimi zaobchádzame, na aké účely ich používame, komu ich môžeme poskytnúť, kde môžete získať informácie o Vašich osobných údajoch a uplatniť Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov.
Identifikačné a kontaktné údaje:
Prevádzkovateľom spracúvajúcim Vaše osobné údaje je spoločnosť EUCOS SK s.r.o., Kováčska 3, 044 25 Medzev, IČO: 36668702.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4829877  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac