Upratovačka Medzev

EUCOS SK s.r.o.

Miesto práce
Kozmonautická 35, 044 14 Čaňa, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
240

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť EUCOS SK s.r.o. prijme do pracovného pomeru na 4 hod. denne polovičný pracovný úväzok upratovačku na upratovanie administratívnych a iných priestorov vo výrobnej spoločnosti v meste Medzev.
Náplň práce:
- upratovanie kancelárskych priestorov
- chodby, toalety, šatne,
- starostlivosť o čistotu v budove

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Zaslanie životopisu je podmienkou pre zaradenie do výberového konania.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti EUCOS Sk s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

vzťah k čistote a upratovaniu

Stavebná spoločnosť, ktorá sa zaoberá realizáciou stavieb a rekonštrukcií priemyselných objektov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kozmonautická 35
044 14 Čaňa
ID: 3260236   Dátum zverejnenia: 4.12.2017