Obsluha stroja - typ - JCB ROTO

EUCOS SK s.r.o.

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
máj 2024
10 EUR/hod.S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

autožeriavnicke práce na pracovnom stroji JCB ROTO

bežná údržba stroja

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie sa bude konať na stredisku v Leviciach.

Svoju žiadosť pošlite prostredníctvom elektronickej pošty (e-mailu).
K žiadosti pripojte Váš štruktúrovaný životopis, motivačný list, osvedčenie Stavbyvedúceho a potvrdenia o praxi.
Vyhovujúci uchádzači budú nami kontaktovaní telefonicky, príp. e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojnícke

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

nevyhnutná

Počet rokov praxe

2

- flexibilita a ochota pracovať
- platná kvalifikačná karta vodiča
- platné vodičské oprávnenie skupiny B,C,

- platný preukaz obsluhy VTZ zdvíhacieho stavebného stroja, v rozsahu Aa, Ab

Stavebná spoločnosť, ktorá sa zaoberá realizáciou stavieb a rekonštrukciou priemyselných objektov v rámci celej SR.
Spoločnosť EUCOS SK s.r.o. vyrába, dodáva a montuje rôzne skrutkované a zvárané oceľové konštrukcie najmä pre stavebníctvo a priemysel. Výroba konštrukcií je podporovaná podrobnou prípravou, technickou dokumentáciou, statickým posudkom a výrobnou dokumentáciou.
www.eucos.sk

Informácia o spracúvaní osobných údajov uchádzačov o zamestnanie
Pre informačný systém: IS personalistika a mzdy
Informácia o spracúvaní osobných údajov dotknutých osôb podľa §19 a §20 Zákona č.18/2018Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon“) a čl. 13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „nariadenie“)
Cieľom tejto informácie je poskytnúť Vám informácie o tom, aké osobné údaje spracúvame, ako s nimi zaobchádzame, na aké účely ich používame, komu ich môžeme poskytnúť, kde môžete získať informácie o Vašich osobných údajoch a uplatniť Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov.
Identifikačné a kontaktné údaje:
Prevádzkovateľom spracúvajúcim Vaše osobné údaje je spoločnosť EUCOS SK s.r.o., Kováčska 3, 044 25 Medzev, IČO: 36668702.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2531941  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.