Účtovník - Ekonóm

ETOP WHEELS ASSEMBLING, s.r.o.

Miesto práce
Etop Wheels Assembling s. r. o, Horovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa a evidencia účtovnej agendy spoločnosti
- analýza existujúceho ekonomického stavu a vypracovávanie návrhov na jeho optimalizáciu
- plánovanie, prognóza a analýza jednotlivých druhov výdavkov, kontrolná činnosť
- spracovávanie pokladničných dokladov, účtovanie služobných ciest, stravných lístkov
- kontrola podkladov pre DPH a kontrola plnenia daňových povinností, zastupovanie spoločnosti v daňovom konaní
- oceňovanie, evidencia a účtovanie majetku
- príprava prevodných príkazov, kontakt s bankou, príprava potrebných dokumentov pre banky, kontrola bankových výpisov, účtovanie bankových dokladov
- riešenie otázok súvisiacich s účtovníctvom, vedenie pokladne
- príprava ekonomických reportov, výkazov a analýz
- dohľad nad správnym a promptným vyplatením dodávateľov, účtovanie odberateľských faktúr
- zaškoľovanie a stále byť v obraze čo sa deje v legislatíve
- účtovanie dodávateľských faktúr, dodacích listov objednávok prijatých, kontrola a riešenie nespracovaných položiek
- podávanie podkladov pre mzdársku firmu
- účtovanie banky a príprava príkazov na úhrady

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Money S3 - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Firma zaoberajúca sa výrobou kolies do prvovýroby a skladovaním.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3591511  Dátum zverejnenia: 8.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 + odmeny