Operátor digitálnej tlače

ETIS Slovakia, a.s.

Miesto práce
Hlohová 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiac1000 € ( základná mzda+osobné hodnotenie) + prémiová zložka do výšky 500€, (podľa skúseností a plnenia výkonnostnej normy). K mzde sa pripočítavajú príplatky podľa zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha tlačového digitálneho stroja Xeikon (tlač samolepiacich etikiet)
- zabezpečenie kvality a kvantity tlače v zmysle technologických postupov
- starostlivosť o stroj a pravidelné údržby

- perspektívna práca v stabilnej spoločnosti
- práca na modernom zariadení
- dlhodobý pracovný pomer
- možnosť kariérneho a profesíjneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Vašu žiadosť so životopisom zasielajte e-mailom.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

polygrafia, grafika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax alebo vzdelanie v oblasti polygrafia
- práca na zmeny
- flexibilita a spoľahlivosť
- ochota a chuť pracovať
- zodpovednosť za výsledky svojej práce

Základným predmetom podnikania ETIS Slovakia a.s., Bratislava je výroba a predaj samolepiacich etikiet. Spoločnosť sa presadzuje na trhoch v regióne strednej Európy kvalitou produktu a vysokou úrovňou poskytovaných služieb.
Viac ako 24-ročná história, výborné výsledky a jasná vízia sú garanciou stability pre zamestnancov a obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4432736  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac