Operátor DTP - Prepress

ETIS Slovakia, a.s.

Miesto práce
Hlohová 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiaczákladná mzda+osobné hodnotenie + prémiová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

denné operatívne spracovávanie požiadaviek - Pre press, korektúry, osvity, atď...
požadované zručnosti Adobe CC (Illustrator, Adobe Photoshop).

- práca v stabilnej spoločnosti, pravidelná pracovná doba

Vašu žiadosť so životopisom zasielajte e-mailom. Kontaktovaní budú iba záujemcovia, ktorí budú vyhovovať požadovaným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

polygraficke, umelecka skola, technicke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Expert
Adobe Photoshop - Expert
Adobe InDesign - Pokročilý
CorelDRAW - Základy
Mac OS - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

prax minimálne 2 roky v odbore prepress,
tlače - PrePress (CMYK, Pantone process),
sadzba a RIP tlačových dát,
práca s Mac OS-X, znalosť aplikácii Adobe (Adobe Illustrator,
Adobe Photoshop, Acrobat Reader) podmienkou!, CorelDRAW, Adobe InDesign vítaná.
Požadujeme osobnú kreativitu, technické myslenie, kvalifikovaný prístup a samostatný postoj k práci.

Základným predmetom podnikania ETIS Slovakia a.s., Bratislava je výroba a predaj samolepiacich etikiet. Spoločnosť sa presadzuje na trhoch v regióne strednej Európy kvalitou produktu a vysokou úrovňou poskytovaných služieb.
Viac ako 24-ročná história, výborné výsledky a jasná vízia sú garanciou stability pre zamestnancov a obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3826060  Dátum zverejnenia: 5.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac