Operátori prevíjacích strojov(samolepiace etikety)

ETIS Slovakia, a.s.

Miesto práce
Hlohová 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 800 Eur brutto + osobné ohodnotenie, príplatky, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavenie a obsluha prevíjacieho stroja
- prevíjanie etikiet podľa výrobného listu
- balenie - ukladanie do krabíc a na paletu

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- dobré pracovné prostredie a kolektív
- dlhodobá spolupráca
- možnosť odborného a profesijného rastu

Životopis zasielajte na uvedenú mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

polygrafia, strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- chuť učiť sa a pracovať
- práca na zmeny

Základným predmetom podnikania ETIS Slovakia a.s., Bratislava je výroba a predaj samolepiacich etikiet. Spoločnosť sa presadzuje na trhoch v regióne strednej Európy kvalitou produktu a vysokou úrovňou poskytovaných služieb.
Viac ako 24-ročná história, výborné výsledky a jasná vízia sú garanciou stability pre zamestnancov a obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3712505  Dátum zverejnenia: 9.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800 Eur brutto + osobné ohodnotenie, príplatky, odmeny