Skladník v dvojzmennej prevádzke

ETILOG, s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 14215, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5,65 EUR/hod.priemerná mzda 900-950 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzické preberanie dodaného tovaru do skladu
- kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
- kategorizácia, ukladanie a skladovanie tovaru
- príprava a výdaj tovaru do výroby
- udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach
- aktualizácia údajov o zásobách v ERP systéme, spolupráca na inventúrach v sklade
- vykladanie a nakladanie kamiónov
- vedenie motorového vozidla,
- starostlivosť o zverené vozidlá

- zaujímavé finančné hodnotenie
- výplata do 15. dňa v mesiaci na účte
- práca v medzinárodnom prostredí
- dynamický pracovný tím
- podieľanie sa na atraktívnych zahraničných projektoch
- stravné lístky, nápoje zdarma (káva, čaj, minerálka)

Pracuje sa v dvojzmennej prevádzke (6:00-14:15, 13:45 - 22:00)

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z dôvodu vysokého záujmu si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- používateľ PC
- prispôsobivosť
- zručnosť
- dynamika
- spoľahlivosť
- platné oprávnenie na VZV - NUTNÉ
- skúsený vodič

ETILOG, s.r.o. je lídrom na európskom trhu v oblasti riešenia techniky balenia pre priemyselné odvetvia. Naším kľúčovým produktom je kombinácia vysokoflexibilných textilných tašiek a masívnych konštrukcií z plastu alebo ocele. V Prešove navrhujeme a vyrábame špeciálne balenia pre celú Európu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4083887  Dátum zverejnenia: 18.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,65 EUR/hod.