Fashion designer for protective clothes

ETILOG, s.r.o.

Etilog, Strojnícka, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba funkčného a štýlového dizajnu ochranného oblečenia a rôznych uniform
- dizajn produktov s spolupráci s technológmi a produktovými manažérmi
- tvorba, aktualizácia a úprava návrh
- spolupráca pri výrobe prototypov
- príprava komentárov k úprave prototypov
- príprava technickej dokumentácie

- zaujímavé finančné hodnotenie
- práca v medzinárodnom prostredí
- dynamický pracovný tím
- podieľanie sa na atraktívnych zahraničných projektoch
- bezplatné stravovanie vo vlastnej jedálni alebo stravné lístky
- nápoje počas pracovnej doby zdarma (káva, čaj, minerálka)

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odevný dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

ETILOG, s.r.o. je lídrom na európskom trhu v oblasti riešenia techniky balenia pre priemyselné odvetvia. Naším kľúčovým produktom je kombinácia vysokoflexibilných textilných tašiek a masívnych konštrukcií z plastu alebo ocele. V Prešove navrhujeme a vyrábame špeciálne balenia pre celú Európu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4050168  Dátum zverejnenia: 22.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac