Prevádzkový údržbár

ETILOG, s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 9, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac- práca v jednozmennej prevádzke (40 hod. týždenne) - fixný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preventívna a operatívna údržba budov a areálu spoločnosti
- operatívne riešenie vzniknutých problémov v oblasti údržby majetku spoločnosti
- opravy mimoriadnych a havarijných stavov v budovách a vonkajších plochách spoločnosti
- vykonávanie bežných prevádzkových opráv – stavbárske, rekonštrukčné, maliarske a natieračské práce, drobné údržbárske práce

- práca na trvalý pracovný pomer
- výplata do 15. dňa v mesiaci na účte
- stravné lístky
- zabezpečený pitný režim (káva, čaj, voda)
- čisté pracovné prostredie
- práca v príjemnom kolektíve

V prípade Vášho záujmu o túto prac. pozíciu, zašlite svoj životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mailovú adresu [email protected]
Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.10.2020 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer - stavebníctvo, stroj, elektro, vodoinš.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
3

- spoľahlivosť, zodpovednosť
- samostatnosť
- technické myslenie
- manuálna zručnosť

ETILOG, s.r.o. je lídrom na európskom trhu v oblasti riešenia techniky balenia pre priemyselné odvetvia. Naším kľúčovým produktom je kombinácia vysokoflexibilných textilných tašiek a masívnych konštrukcií z plastu alebo ocele. V Prešove navrhujeme a vyrábame špeciálne balenia pre celú Európu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Strojnícka 9/A
080 06 Prešov
ID: 3967985  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac