Stavbyvedúci

ETILOG, s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za postupnosť prác podľa projektovej dokumentácie
- zodpovednosť za plenenie odsúhlaseného harmonogramu a pravidelne ho aktualizovať
- zodpovednosť za koordináciu prác dodávateľov na stavbe a rozdelenie úloh podriadeným zamestnancom
- starostlivosť a kontrola kvality všetkých realizovaných orác a odstránenie prípadných závad
- kontorla evidencie odpracovaných hodín pracovníkov na stavbe

- zaujímavé finančné hodnotenie
- výplata do 15. dňa v mesiaci na účte
- práca v medzinárodnom prostredí
- dynamický pracovný tím

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

ETILOG, s.r.o. je lídrom na európskom trhu v oblasti riešenia techniky balenia pre priemyselné odvetvia. Naším kľúčovým produktom je kombinácia vysokoflexibilných textilných tašiek a masívnych konštrukcií z plastu alebo ocele. V Prešove navrhujeme a vyrábame špeciálne balenia pre celú Európu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3909090  Dátum zverejnenia: 6.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac