Pomocný pracovník

ETILOG, s.r.o.

Miesto práce
Stropkovská, Svidník
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 EUR/ brutto + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a výdaj tovaru do výroby,
- fyzické preberanie dodaného tovaru na sklad,
- balenie, príprava na vývoz
- pomocné práce rôzneho druhu vedúcemu prevádzky vo Svidníku

- zaujímavé finančné hodnotenie
- výplata do 15. dňa v mesiaci na účte
- preplatenie nadčasov
- príplatok za nočnú zmenu (10 EUR)
- dochádzkový bonus (60 EUR mesačne)
- práca v medzinárodnom prostredí
- dynamický pracovný tím
- podieľanie sa na atraktívnych zahraničných projektoch
-nápoje počas pracovnej doby zdarma (káva, čaj, voda)
- stravné lístky

Pracuje sa v dvojzemnej prevádzke (6:00-14:00, 14:00 - 22:00).
Výkon práce je vo Svidníku na Stropkovskej ulici.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- schopnosť samostatne a zodpovedne riešiť pridelené úlohy,
- flexibilita, spoľahlivosť,
- samostatnosť,
- zodpovednosť,

ETILOG, s.r.o. je lídrom na európskom trhu v oblasti riešenia techniky balenia pre priemyselné odvetvia. Naším kľúčovým produktom je kombinácia vysokoflexibilných textilných tašiek a masívnych konštrukcií z plastu alebo ocele. V Prešove navrhujeme a vyrábame špeciálne balenia pre celú Európu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3793987  Dátum zverejnenia: 23.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,50 EUR/ brutto + príplatky a bonusy