Можливість для людей з України

Pomocný pracovník na montáži

ETILOG, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
4,6 EUR/hod.Po zaučení možnosť zvýšenia platu, záleží len na Vašej šikovnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práce pri kompletizácií prepravných paliet
- práca s nitovacou pištoľou, vŕtačkou a inými nástrojmi
- práca s rozdielnymi lepidlami

- zaujímavé finančné hodnotenie
- výplata do 15. dňa v mesiaci na účte
- preplatenie nadčasov
- práca v medzinárodnom prostredí
- dynamický pracovný tím
- podieľanie sa na atraktívnych zahraničných projektoch
- príspevok na stravu nad rámec zákona

Pracuje sa v dvojzmennej prevádzke (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
Výkon práce je v Prešove na Strojníckej ulici.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme ľudí, ktorým nechýba motivácia, energia pre fyzickú prácu a zručnosť.

ETILOG, s.r.o. je lídrom na európskom trhu v oblasti riešenia techniky balenia pre priemyselné odvetvia. Naším kľúčovým produktom je kombinácia vysokoflexibilných textilných tašiek a masívnych konštrukcií z plastu alebo ocele. V Prešove navrhujeme a vyrábame špeciálne balenia pre celú Európu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3788583  Dátum zverejnenia: 19.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.