Head of construction department

ETILOG, s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 9, 080 06 Prešov, Prešovský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vedenie 7 členného tímu konštruktérov ,
-dohľad nad dodržiavaním časového harmonogramu a kvalitou odvedenej práce,
-zodpovednosť, starostlivosť a riadenie zverených projektov, prerozdeľovanie práce medzi konštruktérov,
-zodpovednosť za vytváranie konštrukčných štandardov a pravidiel,
-komunikácia so zákazníkmi (v cudzom jazyku) a s oddelením predaja o zmenách a potrebných informáciách týkajúcich sa projektov,
- tvorba a kontrola časového harmonogramu pre zadané projekty,
-tvorba a kontrola dodržiavania časového harmonogramu konštruktérov,
-vytvorenie prehľadného systému na prehľad uskutočnených zmien v každom projekte (change management system)

- zaujímavé finančné hodnotenie
- práca v medzinárodnom prostredí
- dynamický pracovný tím
- podieľanie sa na atraktívnych zahraničných projektoch
- bezplatné stravovanie vo vlastnej jedálni alebo stravné lístky
- nápoje počas pracovnej doby zdarma (káva, čaj, minerálka)

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

CATIA - Expert

Počet rokov praxe

5

- minimálne 5 ročná prax na vedúcej pozícií,
- ovládanie programu CATIA na úrovni EXPERT,
- ovládanie aspoň jedného cudzieho jazyka slovom a písom,

ETILOG, s.r.o. je lídrom na európskom trhu v oblasti riešenia techniky balenia pre priemyselné odvetvia. Naším kľúčovým produktom je kombinácia vysokoflexibilných textilných tašiek a masívnych konštrukcií z plastu alebo ocele. V Prešove navrhujeme a vyrábame špeciálne balenia pre celú Európu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3712456  Dátum zverejnenia: 9.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2800 EUR