3D dizajnér - konštruktér (NX)

ETILOG, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
7,50 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a vývoj transportných a obalových systémov
Návrh a dizajn 3D modelov
Riadenie výroby prototypov
Správa technickej dokumentácie

- zaujímavé finančné hodnotenie
- výplata do 15. dňa v mesiaci na účte
- preplatenie nadčasov
- práca v medzinárodnom prostredí
- dynamický pracovný tím
- podieľanie sa na atraktívnych zahraničných projektoch
- bezplatné stravovanie vo vlastnej jedálni, kvalitné jedlo, nápoje počas pracovnej doby zdarma (káva, čaj, minerálka)

Odpoveďou na tento inzerát dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov podľa zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.
Vzhľadom na veľký počet záujemcov o danú pozíciu budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

NX - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, ale zároveň aj teamový hráč
Ochota neustále sa zdokonalovať.

ETILOG, s.r.o. je lídrom na európskom trhu v oblasti riešenia techniky balenia pre priemyselné odvetvia. Naším kľúčovým produktom je kombinácia vysokoflexibilných textilných tašiek a masívnych konštrukcií z plastu alebo ocele. V Prešove navrhujeme a vyrábame špeciálne balenia pre celú Európu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3395984  Dátum zverejnenia: 21.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,50 EUR/hod.