Pomocný pracovník v textilnej výrobe

ETILOG, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2,95 EUR/hod. + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, zručných ľudí, ktorí majú záujem pracovať.
- činnosti súvisiace s textilnou výrobou (napr.:vysávanie hotových výrobkov, odstrihávanie vystávajúcich nitiek a iné)
- upratovanie výrobnej haly a iných priestorov spoločnosti
- pomoc pri vydávaní jedál

-práca na trvalý pracovný pomer
-práca v 2-zmennej prevádzke (ranná, popoludňajšia), bez nočných zmien
-výhodné platové podmienky
-výplata do 15. dňa v mesiaci na účte
-dochádzkový bonus (60 EUR/mesačne)
- príplatok za poobedňajšie zmeny (za každú poobedňajšiu zmenu 10 EUR)
-raz denne teplá strava zdarma
-zabezpečený pitný režim (káva, čaj, voda)
-čisté pracovné prostredie
-práca v príjemnom kolektíve

Pracuje sa v dvojzmennej prevádzke (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
Výkon práce je v Prešove na Strojníckej ulici 9/A v sídle spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z dôvodu vysokého záujmu, si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.7.2018 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- manuálna zručnosť
- prispôsobivosť
- dynamika
- spoľahlivosť
- schopnosť pracovať v tíme

ETILOG, s.r.o. je lídrom na európskom trhu v oblasti riešenia techniky balenia pre priemyselné odvetvia. Naším kľúčovým produktom je kombinácia vysokoflexibilných textilných tašiek a masívnych konštrukcií z plastu alebo ocele. V Prešove navrhujeme a vyrábame špeciálne balenia pre celú Európu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Strojnícka 9/A
080 06 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktoria Kobidova
Tel.: 051/777 53 30
E-mail: poslať životopis
ID: 3175815   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2,95 EUR/hod. + príplatky a bonusy