Montážnik

ETILOG, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletizácia prepravných paliet
- práca s nitovacou pištoľou, vŕtačkou a inými nástrojmi
- práca s rozdielnymi lepidlami

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4 EUR/hod + príplatky a bonusy

- zaujímavé finančné hodnotenie
- výplata do 15. dňa v mesiaci na účte
- preplatenie nadčasov
- príplatok za poobedňajšie zmeny (za každú poobedňajšiu zmenu 10 EUR)
- dochádzkový bonus (60 EUR/mesačne)
- práca v medzinárodnom prostredí
- dynamický pracovný tím
- podieľanie sa na atraktívnych zahraničných projektoch
- bezplatné stravovanie vo vlastnej jedálni, alebo stravné lístky, nápoje počas pracovnej doby zdarma (káva, čaj, minerálka)

Pracuje sa v dvojzmennej prevádzke (6:00 - 14:15, 13:45 - 22:00)
Výkon práce je v Prešove na Strojníckej ulici 9/A v sídle spoločnosti.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 44 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Do nášho tímu hľadáme ľudí, ktorým nechýba motivácia, energia pre fyzickú prácu a zručnosť.

ETILOG, s.r.o. je lídrom na európskom trhu v oblasti riešenia techniky balenia pre priemyselné odvetvia. Naším kľúčovým produktom je kombinácia vysokoflexibilných textilných tašiek a masívnych konštrukcií z plastu alebo ocele. V Prešove navrhujeme a vyrábame špeciálne balenia pre celú Európu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Strojnícka 9/A
080 06 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktoria Kobidova
E-mail: poslať životopis
ID: 3125097   Dátum zverejnenia: 12.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4 EUR/hod + príplatky a bonusy