Majster montáže

ETILOG, s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 14215, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
ASAP
6,65 EUR/hod.+ dochádzkový bonus v hodnote 100 EUR NETTO, + 100%- né preplatenie nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie tímu montážnikov
- prideľovanie práce a riadenie montážnych pracovníkov s cieľom zabezpečiť plynulú montáž
- usmerňovanie montážnikov v odlišných krokoch montáže
- kontroluje dodržiavanie a správnosť pracovných postupov
- kontrola a motivácia výkonnosti montážnikov
- stará sa o dodržiavanie čistoty a organizácie na mieste montáže
- kompletizácia prepravných paliet
- práca s nitovacou pištoľou, vŕtačkou a inými nástrojmi
- práca s rozdielnymi lepidlami

- práca na hlavný pracovný pomer
- hodinová mzda
- odborné zaškolenie
- práca v 2-zmennej prevádzke bez nočných zmien
- výplata do 15. dňa v mesiaci na účte
- 100%- né preplatenie nadčasov
- práca v príjemnom kolektíve

Pracuje sa v dvojzmennej prevádzke (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
Výkon práce je v Prešove na Strojníckej ulici 9/A v sídle spoločnosti.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

- podmienkou je znalosť montážnych postupov, čítanie technickej dokumentácie a materiálovej súpisky
- technické znalosti

ETILOG, s.r.o. je lídrom na európskom trhu v oblasti riešenia techniky balenia pre priemyselné odvetvia. Naším kľúčovým produktom je kombinácia vysokoflexibilných textilných tašiek a masívnych konštrukcií z plastu alebo ocele. V Prešove navrhujeme a vyrábame špeciálne balenia pre celú Európu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3125093  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,65 EUR/hod.