Mechanical engineer

ETILOG, s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- konštruovanie transportných paliet a kontajnerov v programe CATIA,
- prispôsobovanie konštrukcií požiadavkám zákazníka v spolupráci s projektovým oddelením,
- príprava CAD dát pre oddelenie prototypov,
- spolupráca s oddelením prototypov.

- zaujímavé finančné hodnotenie
- práca v medzinárodnom prostredí
- dynamický pracovný tím
- podieľanie sa na atraktívnych zahraničných projektoch
- bezplatné stravovanie vo vlastnej jedálni alebo stravné lístky
- nápoje počas pracovnej doby zdarma (káva, čaj, minerálka)

Pokiaľ sme Vás oslovili touto pracovnou príležitosťou a máte vážny záujem byť zaradený do výberového konania, zašlite nám Váš životopis. Odpovieme prednostne uchádzačom, ktorí spĺňajú naše špecifikované požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

CATIA - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, ale zároveň aj teamový hráč
Ochota neustále sa zdokonalovať.
Ovládanie a znalosť programu CATIA na úrovni expert.

ETILOG, s.r.o. je lídrom na európskom trhu v oblasti riešenia techniky balenia pre priemyselné odvetvia. Naším kľúčovým produktom je kombinácia vysokoflexibilných textilných tašiek a masívnych konštrukcií z plastu alebo ocele. V Prešove navrhujeme a vyrábame špeciálne balenia pre celú Európu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2671423  Dátum zverejnenia: 20.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac