Reagujte bez životopisu

Flexibilná práca pre každého, kto rád šoféruje!

ETIAM group, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz jedla v Trenčíne: 6 - 9 eur/ hod.

Baví ťa šoférovanie a kontakt s ľuďmi? Tak táto práca je presne pre teba!

Staň sa členom tímu foodpanda a buď pánom svojho času. Pracovný čas je možné si plánovať flexibilne, budeš mať k dispozícii firemné vozidlo a nástup je možný ihneď.

Spôsob dopravy je možný: vlastným alebo firemným vozidlom, pešo, na bicykli, na skútri alebo na kolobežke.

V prípade záujmu nás priamo kontaktuj alebo vyplň vstupný dotazník, na základe ktorého sa ti ozveme najneskôr nasledujúci deň: https://forms.gle/S48D8oE1uTRf273z9

Foodpanda je značka platformy pre doručovanie potravín online, ktorú vlastní spoločnosť Delivery Hero so sídlom v Berlíne v Nemecku a pôsobí s 20 značkami v približne 50 zemiach na štyroch kontinentoch. Viac informácií nájdete na stránkach → https://www.foodpanda.com/

Ponúkame
- zapožičanie firemného vozidla na rozvoz
- časovo flexibilnú prácu
- možnosť dlhodobej spolupráce
- podporu vo forme školenia
- zodpovedajúce mzdové ohodnotenie + bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme
- vek minimálne 18 rokov
- čistý register trestov
- vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič min. 1 rok
- spolupráca formou SZČO
- komunikatívna znalosť slovenského jazyka
- vlastný smartfón s dátami
- milé vystupovanie
- zodpovedný, pozitívny a aktívny prístup

ID: 4159398  Dátum zverejnenia: 11.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.