Lektor/Učiteľ anglického jazyka v Číne - aj bez predošlých skúseností

ETGA - personálna agentúra

Miesto práce
China
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
v čistom 800 - 1200 € mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou medzinárodného tímu lektorov/učiteľov anglického jazyka na rôznych stupňoch školstva (materské, základné a stredné školy) v rôznych čínskych veľkomestách.
Túto jedinečnú príležitosť využívajú mladí ľudia z celého sveta (napr. z USA, Veľkej Británie, Brazílie, Nemecka, Poľska, Ruska, a.i.)
Pracovnú zmluvu prostredníctvom oficiálneho čínskeho partnera garantujeme ešte pred odchodom a vybavíme všetky náležitosti spojené s legálnym zamestnaním v Číne.
Skvelá príležitosť preskúmať rozvinutú krajinu a spoznať novú kultúru!!!

VHODNÉ AJ PRE UCHÁDZAČOV BEZ SKÚSENOSTÍ S UČENÍM, STAČÍ VÝBORNÁ ZNALOSŤ ANGLIČTINY!!!

Mzda: v čistom 800 - 1200 € mesačne (závisí od skúseností a vzdelania)
Pracovná doba: iba 22 hodín týždenne (nadčasy preplácané)
Pracovná zmluva: 6 - 12 mesiacov (s možnosťou predĺženia)
Ubytovanie: zabezpečené zdarma na veľmi dobrej úrovni

Viac informácií o ponuke a fotografie nájdete na stránke www.etga.sk.

- vybavenie pracovného povolenia
- príspevok na letenku 500€
- zdravotné poistenie zabezpečené počas celej doby zamestnania
- nárok na dovolenku počas roka
- hodiny čínštiny zdarma
- po príchode zabezpečený tréning na pozíciu
- príspevky na dopravu do práce a rôzne bonusy
- 24-hodinová podpora agentúry a oficiálneho čínskeho partnera

V prípade záujmu je potrebné poslať životopis v anglickom jazyku s fotografiou na [email protected]. (vo formáte MS Word)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Základné, stredné, vysoké školy

Najväčší čínsky zamestnávateľ zahraničných lektorov pre rôzne stupne čínskych škôl.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk na výbornej úrovni (najlepšie bez akéhokoľvek akcentu)
- skúsenosti s akoukoľvek výučbou anglického jazyka výhodou, nie podmienkou
- výhodou je mať certifikát TESOL, TEFL alebo ESL, nie podmienkou
- čistý výpis z registra trestov
- dobrý zdravotný stav

ETGA – personálna agentúra

Najlepší servis pre klientov je naším prvoradým cieľom, o čom svedčí aj pravidelné umiestnenie v TOP 10 na výročnom udeľovaní Recruitrank Awards (2009, 2010, 2011, 2012 a 2016).

Pridajte sa k nám na Facebook-u:
www.facebook.com/etga.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3445823  Dátum zverejnenia: 11.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v čistom 800 - 1200 € mesačne