Práca v eshope (reklamácie, reklama, predaj, nákup a distribúcia tovaru)

ETERNITY & SPARK, s.r.o.

Miesto práce
Marček 80, Svederník
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
4 - 5,5 EUR/hod.V prípade práce na živnosť ponúkame platené sviatky ako aj platenú dovolenku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre internetový obchod IZMAEL.eu . Náplň práce je hlavne distribúcia tovaru smerom k zákazníkovi a staranie sa o eshop ( preklad stránky, riešenie reklamácii, reklama, spravovanie sociálnych sieti , objednávanie ,naskladňovanie tovaru, testovanie výrobkov spektrometrom a podobne.)

Pracuje sa v pracovné dni(PON-PIA). Ranná zmena (cca od 6:30-14:30 ) v sídle spoločnosti Marček - Svederník(medzi Bytčou a Žilinou). Pracovnú dobu si je možne mierne prispôsobiť.

Uprednostňujeme prácu na živnosť. Pokiaľ máte vodičský preukaz B alebo ovládate aktívne niektorý jazyk (Poľština, Maďarčina, Nemčina, Angličtina ... ) berieme to ako výhodu.

práca v mladom dynamickom kolektíve
časová flexibilita
zamestnanecké zľavy
mobilný telefón
notebook
preplácanie nadčasov
zodpovedajúce platové ohodnotenie(odmeny)
ústretové vedenie
v prípade práce na živnosť vyriešime všetko za Vás na naše náklady ako založenie živnosti a vedenie účtovníctva
ostatné benefity Vám vysvetlíme bližšie pri pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Práca na pc - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stačí ak budete mať aspoň základne znalosti ohľadom práce na počítači. Všetko ostatné Vás zaučíme . Pokiaľ máte vodičský preukaz B alebo ovládate aktívne niektorý jazyk (Poľština, Maďarčina, Nemčina, Angličtina ... ) berieme to ako výhodu ako aj chuť učiť sa nové veci.

Sme prevádzkovatelia eshopu www.izmael.eu . Sme zameraný hlavne na predaj mobilného príslušenstva , bižutérie, kabeliek, šperkov , hodiniek , tovaru do domácnosti a pod. . Sme rýchlo rastúca firma, ktorá sa chce rozširovať aj do iných krajín. Momentálne pôsobíme aktívne na Slovensku, Česku, Poľsku, Maďarsku a okrajovo Rumunsko, Nemecko, Rakúsko.
ID: 4124633  Dátum zverejnenia: 17.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.