Práca pre eshop IZMAEL.eu - Rumunský jazyk (jazyková podpora, reklama,reklamácie, predaj,nákup a distribucia tovaru)

ETERNITY & SPARK, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
3,5euro / hodina + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prácu je možné vykonávat aj formou homeoffice (nemusíte bývať v Žiline ani v okolí)a to aj v prípade ze ste priamo z Rumunska. Práca je pre eshop IZMAEL.eu . Náplň práce je hlavne distribúcia tovaru smerom k zákazníkovy a staranie sa o eshop ( preklad stránky, riešenie reklamácii, reklama, spravovanie facebooku a podobne) . Ide hlavne o jazykovú podporu pre rumunský trh.

Momentálne hľadáme niekoho, kto ovláda rumunský jazyk a to slovom a písmom. Nakoľko chceme začať s internetovým predajom aj v rumunsku. Pracuje sa v pracovné dni(PON-PIA). Ranná zmena (cca od 6:30-14:30) a to buď v sídle spoločnosti Marček - Svederník(medzi Bytčou a Žilinou) alebo v prípade dohody z domu (nie je potrebné cestovať)

PRÁCA Z DOMU,práca v mladom dynamickom kolektíve, časová flexibilita, mobilný telefón, notebook, zodpovedajúce platové ohodnotenie(odmeny),ústretové vedenie ...

Termín nástupu sa dá posunúť a to smerom hore aj dole. Prosím uchádzačov aby posielali životopis aj s fotkou na email [email protected] . Hľadáme len niekoho kto ovláda rumunský jazyk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Rumunský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme niekoho, kto ovláda rumunský jazyk a má chuť učiť sa. Stačí ak budete mať aspoň základne znalosti ohľadom práce na počítači. Všetko ostatné Vás zaučíme.

-samostatnosť
-trestná bezúhonnosť
-komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť
-ochota učiť sa
-orientácia na tímovú prácu

Sme prevádzkovatelia eshopu www.izmael.eu . Sme zameraný hlavne na predaj mobilného príslušenstva , bižutérie, kabeliek, šperkov , hodiniek , tovaru do domácnosti a pod. . Sme rýchlo rastúca firma, ktorá sa chce rozširovať aj do iných krajín. Momentálne pôsobíme aktívne na Slovensku, Česku, Poľsku, Maďarsku a okrajovo Rumunsko, Nemecko, Rakúsko.
ID: 3480489  Dátum zverejnenia: 28.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5euro / hodina + odmeny