Kolega/kolegyňa do kancelárie

Eternity Education s.r.o.

Miesto práce
Pressburg Tower, Plynárenská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacHorná hranica príjmu neexistuje, vďaka nadštandardným províziám a bonusom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša obchodná spoločnosť sa rozširuje, a preto hľadáme nových ambicióznych ľudí, ktoré majú radí výzvy.
U nás máš možnosť z mesiaca na mesiac zmeniť nie len svoju svoju finančnú situáciu ale aj našich klientov.

Náplňou práce bude:
- telefonická komunikácia s novými a existujúcimi klientmi
- osobné stretnutia
- zakladanie investičných účtov
- ľahká administratíva s reportingom

Prečo pracovať u nás?

Stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
Nadštandardne provízne ohodnotenie
Aktívne možnosti vzdelávania a osobného rastu
Pracovná doba Po-Pi
Služobný notebook a telefón
Možnosť občerstvenia, čaj + káva na pracovisku
Teambuilding a firemné akcie v zahraničí

Informácie o výberovom konaní

Radí ti všetko vysvetlime a zaučíme krok za krokom.

Tak NEVÁHAJ , pošli životopis práve teraz a my ťa budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

V našej spoločnosti skúsenosti sú výhodou NIE podmienkou
Stačí prirodzený záujem, pozitívne myslenie a profesionálne vystupovanie.
A samozrejme ochotu na sebe dlhodobo pracovať.

Pozícia je vhodná aj pre študentov externého štúdia na VŠ .

Eternity Education je vzdelávacia platforma založená pre každého, kto chce zlepšiť svoju finančnú situáciu, naučiť sa viac o investovaní a posunúť svoju finančnú gramotnosť na vyšší level.
Cielime na spokojnosť zamestnancov a spolupracovníkov, čo je životne dôležite pre spokojnosť našich klientov.
ID: 4396346  Dátum zverejnenia: 16.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac