17 - 20 EUR/hod.

Vodič C+ E a 95K do Nórska

ETERNI NORGE AS

Miesto práce
Nórsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
August
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie a obsluha motorového vozidla s prívesom. Preprava krabíc.

Práca v stabilnej spoločnosti...

Informácie o výberovom konaní

Práca do Novembra / možnosť ou predĺženia, aj dlhodobo /
Znalosť minimálne anglického jazyka
Nórsky jazyk výhodou
Vlastne auto výhodou
Zabezpečene ubytovanie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Dodávateľ v rámci:
- balenie potravín
- technické balenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Odpadové hospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nórsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pamäť
- pozornosť
- praktické myslenie
- technický talent

Nórska personálna spoločnosť - www.eterni.no

Sme náborové centrum - pobočka nórskej firmy Eterni.
Naša činnosť spočíva v registrácií kandidátov a vytvorenia databázy.
Registrujeme výlučne kandidátov, ktorý spĺňajú všetky požiadavky našich klientov. Po obdržaní objednávky od klienta, na ktorú budete splnať podmienky, vás budeme kontaktovať a informovať o konkrétnej pracovnej ponuke.
Spoločnosť Eterni disponuje jedinečnými kompetenciami a skúsenosťami v rámci poskytovania kvalitných a flexibilných riešení v oblasti náboru pre odvetvia, ktoré sa vyznačujú sezónnou fluktuáciou a všeobecným nedostatkom kvalifikovanej pracovnej sily. Okrem náboru domácich pracovných síl má spoločnosť Eterni bohaté skúsenosti s náborom pracovníkov zo zahraničia. Nepretržite sledujeme všetkých kolegov a zákazníkov, a snažíme sa im byť nápomocní, čo sa nám darí vďaka dostupnosti pre vás, či ako zákazníka alebo ako zamestnanca vždy, keď to potrebujete.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

92101 Piešťany
ID: 3681213   Dátum zverejnenia: 12.7.2019