Nórsko - spracovanie rýb

ETERNI NORGE AS

Miesto práce
Nórsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
17.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
180,70,- Nok/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných pracovníkov do Nórska na spracovanie rýb. S nástupom IHNEĎ !!! Nastúp do prace je v PONDELOK... vhodná ponuka pre par...

Práca v stabilnej spoločnosti...

Odpovedáme výlučne akceptovaným kandidátom, ktorý majú požadovanú prax
Životopis s fotkou v Anglickom jazyku zasielajte na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Ponúkame prácu u rôznych klientov v spracovateľskom, potravinárskom priemysle / ryby, masove výrobky /

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Znalosť minimálne anglického jazyka
Vlastne auto
Aj bez skúsenosti s potravinárskym priemyslom

Nórska personálna spoločnosť - www.eterni.sk

Sme náborové centrum - pobočka nórskej firmy Eterni.
Naša činnosť spočíva v registrácií kandidátov a vytvorenia databázy.
Registrujeme výlučne kandidátov, ktorý spĺňajú všetky požiadavky našich klientov. Po obdržaní objednávky od klienta, na ktorú budete splnať podmienky, vás budeme kontaktovať a informovať o konkrétnej pracovnej ponuke.
Spoločnosť Eterni disponuje jedinečnými kompetenciami a skúsenosťami v rámci poskytovania kvalitných a flexibilných riešení v oblasti náboru pre odvetvia, ktoré sa vyznačujú sezónnou fluktuáciou a všeobecným nedostatkom kvalifikovanej pracovnej sily. Okrem náboru domácich pracovných síl má spoločnosť Eterni bohaté skúsenosti s náborom pracovníkov zo zahraničia. Nepretržite sledujeme všetkých kolegov a zákazníkov, a snažíme sa im byť nápomocní, čo sa nám darí vďaka dostupnosti pre vás, či ako zákazníka alebo ako zamestnanca vždy, keď to potrebujete.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

92101 Piešťany
ID: 3419742   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   180,70,- Nok/hodina