Account manager v oblasti internetovej reklamy

ETARGET SE

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.100 € + odmeny za mieru plnenia plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej firmy hľadáme account managera, ktorý bude zabezpečovať komunikáciu s majiteľmi web stránok a vydavateľských domov, od ktorých nakupujeme reklamný priestor nie len na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách. Hlavnou úlohou je získavať nových partnerov a udržiavať vzťahy s existujúcimi. Pozícia je vhodná pre každého, kto je orientovaný na výsledok, je komunikatívny a internetové technológie nie sú mu cudzie.

Hlavné oblasti náplne práce
- Vyhľadávanie a aktívne oslovovanie nových partnerov,
- Sledovanie výsledkov prebiehajúcej spolupráce a vyhľadávanie príležitostí na zlepšenie výsledkov,
- Podieľanie sa na tvorbe nových produktov,
- Reportovanie výsledkov,
- Práca v reklamnom systéme, úprava nastavení, základná práca s tvorbou a nasadzovaním kódov na web stránky.

- zaujímavá a náročná práca v medzinárodnej firme
- práca v mladom kolektíve v dynamickom a otvorenom pracovnom prostredí
- motivujúce platové ohodnotenie vrátane firemných výhod
- odborný rozvoj (školenia, tréningy)
- sociálny program (vernostné, zdravotné voľno, športové aktivity, iné...)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- schopnosť samostatne riešiť zverené úlohy
- otvorenosť, nadšenie, pozitívne myslenie, dobré komunikačné schopnosti
- schopnosť argumentovať a presadiť svoj postoj

Etarget je popredným poskytovateľom internetovej reklamy na slovenskom, českom, maďarskom, bulharskom, srbskom, rumunskom, chorvátskom trhu. Etarget je reklamnou platformou, ktorá reprezentuje veľmi zaujímavú a perspektívnu oblasť reklamy, ktorou je programatický nákup reklamy. Viac na www.etarget.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ETARGET SE
Pribinova 25
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Nora Kovačiková
Tel.: +421 907671974
E-mail: poslať životopis
ID: 3577459   Dátum zverejnenia: 14.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.100 € + odmeny za mieru plnenia plánu