Správca/Správkyňa reklamnej plochy na internete (4 hodiny denne)

ETARGET SE

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
500,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o pracovnú pozíciu s pracovnou dobou 4 hodiny denne. Hľadáme svedomitého a precízneho kolegu/kolegyňu so zodpovedným a samostatným prístupom k práci.

Hlavné oblasti náplne práce:

- Správa reklamných plôch v reklamnom systéme Etarget (zaškolenie do systému pri nástupe)
- Kontrola správnosti používania služby Etarget jej partnermi/majiteľmi web stránok
- Odpovedanie na otázky, súvisiace s poskytovanou službou
- Aktívna pomoc a poskytovanie odporúčaní pre správne využívanie služby

- zaujímavá práca v medzinárodnej firme
- práca v mladom kolektíve v dynamickom a otvorenom pracovnom prostredí
- motivujúce platové ohodnotenie vrátane firemných výhod
- zaškolenie do pracovnej pozície
- sociálny program (vernostné, zdravotné voľno, športové aktivity, iné...)

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.2.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- schopnosť samostatne riešiť zverené úlohy
- otvorenosť, nadšenie, pozitívne myslenie, dobré komunikačné schopnosti
- schopnosť argumentovať a presadiť svoj postoj

Etarget je popredným poskytovateľom internetovej reklamy na slovenskom, českom, maďarskom, bulharskom, srbskom, rumunskom, chorvátskom trhu. Etarget je reklamnou platformou, ktorá reprezentuje veľmi zaujímavú a perspektívnu oblasť reklamy, ktorou je programatický nákup reklamy. Viac na www.etarget.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ETARGET SE
Pribinova 25
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Nora Kovačiková
Tel.: +421 907671974
E-mail: poslať životopis
ID: 3575199   Dátum zverejnenia: 10.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   500,- €