Obchodný zástupca Etarget – reklama na internete

ETARGET SE

Miesto práce
Pribinova 25, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.350 EUR +provízia z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom rastúcom obchodnom tíme otvárame pozíciu pre nového ambiciózneho obchodníka. Vašou náplňou práce bude aktívny predaj produktov z oblasti internetovej reklamy, ktoré potrebuje každá firma.

Ak si viete správne vybrať potenciálneho zákazníka, osloviť ho, identifikovať jeho potreby a následne mu predať produkty, ktoré sú pre neho vhodné, hľadáme práve Vás.

Zameriate sa na zákazníkov na Slovensku a v Česku, ktorých budete kontaktovať prevažne telefonicky a následne sa o nich starať.

Budete pracovať vo veľmi žiadanej oblasti internetovej reklamy. Ak ste v nej doposiaľ nepôsobili, radi Vás do našej brandže zasvätíme .

Privítame Vás v menšom a mladom kolektíve. Vaším odborným poradcom bude manažér s dlhoročnou praxou v obchode, ktorý rád zdieľa bohaté skúsenosti so svojím tímom.

Ponúkame Vám atraktívne odmeňovanie, zohľadňujúce Váš obchodný výkon.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Etarget je popredným poskytovateľom internetovej reklamy na slovenskom, českom, maďarskom, bulharskom, srbskom, rumunskom, chorvátskom trhu. Etarget je reklamnou platformou, ktorá reprezentuje veľmi zaujímavú a perspektívnu oblasť reklamy, ktorou je programatický nákup reklamy. Viac na www.etarget.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ETARGET SE
Pribinova 25
811 09 Bratislava
ID: 3329015   Dátum zverejnenia: 7.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.350 EUR +provízia z obratu