Obchodný manažér

eSYST s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 800 EUR/mesiacOdmeny, bonusy, variabilná zložka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O nás:
Sme spoločnosť špecializujúca sa na softvérové riešenia, ktoré pomáhajú obciam a školám, aby lepšie fungovali. Ponúkame špičkové produkty, ako sú Enex (energetický manažment) a Prolex (virtuálny právnik), ktoré už zlepšili efektivitu a produktivitu mnohých obcí a škôl.

Čo bude vaša úloha:
Budete tým, kto klientom predstaví možnosti, ako sa stať efektívnejšími a inovatívnejšími.

Správa existujúcich klientov: Zostávajte v kontakte so svojimi klientmi, rozvíjajte dlhodobé vzťahy a pomáhajte im maximalizovať hodnotu našich produktov.

Inovácie: Máte šancu nielen predávať, ale aj formovať budúce vývojové smerovania našich softvérov.

Čo vám ponúkame:
Kompetitívny platový balík: Plat, ktorý odráža vaše skúsenosti a schopnosti, s možnosťou rastu.
Výborná príprava a zaškolenie: Nezanecháme vás "na holičkách"! Zaškolíme vás a zoznámime so všetkými aspektami našej práce.
Cenné skúsenosti: Získajte neoceniteľné znalosti a zručnosti, ktoré vás posunú vpred v oblasti technológie a obchodu.

Koho hľadáme:
Do nášho tímu nehľadáme zamestnanca, ale kolegu.
Osobu, ktorá je pozitívne naladená a vie, že každý problém je výzvou k zlepšeniu.
Niekoho, kto je nadšený z možnosti mať reálny dopad.
Jednotlivca, ktorý je rovnako komfortný pri práci v tíme, ako aj pri samostatnom riešení úloh.

Pošlite nám svoj životopis a povedzte nám, prečo by ste boli pre nás ideálnym kandidátom. Tešíme sa na vás!

- 1 deň v týždni home office
- flexibilný pracovný čas
- auto ( aj na súkromné účely)
- mobilný telefón
- sick days ( 3- 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejná správa, ekonomika, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

eSYST s.r.o. je softvérová spoločnosť, ktorá vyvíja a prevádzkuje softvérové produkty pre verejnú správu v oblasti energií, legislatívy a verejného obstarávania. Zameriavame sa na prácu s obcami a školami v rámci celého Slovenska. V roku 2023 získala spoločnosť významné ocenenie : Inovácia Žilinského kraja 2022.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4775721  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac