Assistant manager

ESYP, s. r. o.

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
800 - 1 200 EUR/mesiacmesačná mzda závisí od skúseností a znalostí, od typu pracovného úväzku a podobne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vhodná pre pre mladého, ambiciózneho človeka ochotného sa vzdelávať a rozvíjať. Veľká miera zodpovednosti a samostatnosti.
Assistant manager v definovaných oblastiach zastupuje konateľa firmy a na základe jeho rámcových inštrukcií samostatne rieši dennú agendu a operatívu firmy.

Miesto vhodné pre usilovného a šikovného absolventa ochotného sa veľa učiť. Štartovacia pozícia pre manažerskú kariéru.

prosím o zasielanie životopisov mailom. Nevyhovujúci kandidáti budu informovaní obratom, vyhovujúcich pozveme na pohovor individuálne.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výroba jednoúčelových strojov, priemyselná automatizácia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1380880  Dátum zverejnenia: 5.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiacmesačná mzda závisí od skúseností a znalostí, od typu pracovného úväzku a podobne