Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

CAD konštruktér jednoúčelových strojov

ESYP, s. r. o.

Prievidza, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacMzda bude s uchádzačom dohodnutá na základe jeho skúseností a praxe. Projektové odmeny sú samozrejmosťou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CAD konštrukcia jednoúčelových strojov v Solid Works. Konštruktér vedie svoj vlastný projekt od návrhu cez tvorbu dokumentácie až po uvedenie do prevádzky u zákazníka. V priebehu projektu úzko spolupracuje s elektroprojektantom a je metodickým nadriadeným výrobných pracovníkov. Konštruktér aktívne komunikuje so zákazníkom na svojom projekte a zúčastňuje sa súvisiacich pracovných ciest.

Samostatná práca v dobrom kolektíve firmy so širokou zákazníckou databázou, aj zahraničné projekty. Vlastná výroba, kontakt s produktom od tvorby návrhu cez realizáciu až po uvedenie do prevádzky.

Svoje životopisy prosím posielajte emailom. Nevyhovujúcich kandidátov budeme informovať písomne. Kandidátov na pohovor budeme pozývať telefonicky. Tešíme sa na osobné stretnutie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná aj pre absolventa, pokiaľ preukáže hlboký záujem o danú problematiku. VŠ vzdelanie nie je podmienkou, pokiaľ záujemca má dostatočnú prax.

Výroba jednoúčelových strojov, priemyselná automatizácia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1323059  Dátum zverejnenia: 1.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac