Veterinárny asistent /Veterinárna sestra

ESVet s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičova 2, Galanta
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veterinárna ambulancia ESVet v Galante hľadá do svojho stabilného tímu novú kolegyňu/ kolegu na pozíciu veterinárna sestra/ veterinárny asistent
Čo predstavuje práca sestry/asistenta v našej ambulancii :

- asistencia veterinárnemu lekárovi v ambulancii a pri operáciach
- fixacia zvierat
- starostlivosť o pacientov v hospitalizácii
- aplikácia liekov a liečiv
- kanylácia, infúzie, práca s infúznymi pumpami
- práca s analyzátormi - vyšetrenie krvi, vyšetrenie moču - príprava vzorky
- odosielanie vzoriek do externých laboratórií
- starostlivosť o inštrumenty, sterilizácia inštrumentov, práca s autoklávom
- intubácia pacienta , dezinfekcia prostredia, príprava operačnej sály, príprava pacienta na zákrok
- sledovanie pacienta počas anestézie, kontrola anestetického prístroja a sledovanie životných funkcií
- starostlivosť o pacienta po operácii
- sledovanie stavu materialov a liekov a dopľnovanie
- udržiavanie čistoty prostredia a prístrojov
- osobná a telefonická komunikácia s klientom
- objednávanie pacientov
- starostlivosť o slimákov v čakárni

- podpora ďalšieho vzdelávania
- zaučenie na pracovisku služobne staršou sestrou alebo veterinárnym lekárom
- benefity pri starostlivosti o vlastné zvieratá
- príspevok na stravu
- kvartálne dochádzkové bonusy
- dovolenka 20/25 dní
- príspevok na služobný odev
- každoročné zvýšenie platu
- preplácanie nadčasov
- pracovná doba Po-Pi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná, nie je však podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzťah k zvieratám
- výborná zručnosť pri manipulácii so zvieratami
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- flexibilita
- schopnosť zvládať stres
- proaktívny prístup
- tímová spolupráca
- orientácia na služby, servis

Zabehnutá veterinárna ambulancia v Galante zameraná na starostlivosť o zdravie malých zvierat, drobných cicavcov a exotov .
ID: 4571200  Dátum zverejnenia: 4.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac