Junior developer

ESTEN s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 8, 040 01 Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.4.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 4 Eur/hod, závisí od znalostí a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa vyvíjať internetové aplikácie?
Chceš pracovať v mladom kolektíve na projektoch, ktoré sú vyvíjané pomocou najnovších technológií?
Je pre teba výzvou práca na rôznych vrstvách aplikácií?

Esten nezabúda ani na benefity, ktoré robia z práce skvelé miesto a preto okrem atraktívneho platu zažiješ:
priateľskú pracovnú atmosféru,
mladý tím skvelých kolegov,
vedenie, ktoré víta otvorenú diskusiu,
podporu vlastných nápadov,
flexibilný pracovný čas + možnosť práce z domu,
firemné podujatia a teambuildingy,
príležitosti na osobnostný a odborný rozvoj,
multisport karta.

A to nie je všetko. Pošli CV a príď k nám vidieť a zažiť viac.

Chceli by sme Vás informovať, že odpovedať budeme len relevantným kandidátom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s programovaním,
analytické a algoritmické myslenie

Nášmu klientovi ponúkame viac ako riešenia, ponúkame mu inovácie. Preto tvrdo pracujeme na tom, aby sme podávali tie najlepšie výsledky a prinášali mu neustále špičkové technologické riešenia.

Náš klient je náš partner. Chceme mu maximálne porozumieť a uspokojiť jeho požiadavky. Preto naše riešenia vychádzajú z jeho reálnych potrieb a sú na mieru prispôsobené jeho každodennej realite.

Náš klient hľadá úsporu nákladov. A nielen to. Chce optimalizáciu, vyššiu kontrolu, znižovanie prestojov. Chce získať konkurenčnú výhodu. My v ESTENE mu ju vieme zabezpečiť.

Náš klient chce spoľahlivý tím. My mu ponúkame viac. Ponúkame mu kvalifikovaných, motivovaných partnerov, ktorí s ním budú hovoriť otvorene a na rovinu. Takí sú naši zamestnanci. Ty môžeš byť jedným z nich.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3593798  Dátum zverejnenia: 7.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 4 Eur/hod, závisí od znalostí a skúseností kandidáta